Kariera

Praca i rozwój w nowoczesnej firmie

ModernTank to odpowiedzialny pracodawca ze stabilną pozycją na rynku.
Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, benefity pozapłacowe oraz pracę przy projektach realnie poprawiających poziom życia ludzi i ochronę środowiska. Oferujemy swoim pracownikom rozwój zawodowy, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi z ich życiem prywatnym.

Pracownik produkcji

Obowiązki

  • Mechaniczna i ręczna obróbka tworzyw sztucznych;
  • Obsługa elektronarzędzi wykorzystywanych podczas produkcji zbiorników;
  • Spawanie tworzyw sztucznych;
  • Montaż częściowy lub końcowy zbiorników;
  • Czytanie dokumentacji produkcyjnej;
  • Samokontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wyrzynarka, wiertarka, piła, szlifierka);
  • Chęć rozwoju zawodowego;
  • Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie ślusarza lub hydraulika.

Oferujemy

  • Pełne przeszkolenie w celu zdobycia zawodu Spawacza tworzyw sztucznych;
  • Stabilną i ciekawą pracę;
  • Możliwość zdobycia nowego zawodu;
  • Premie świąteczne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Rekrutacja

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

biuro@moderntank.eu

Informacje

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami w chwili rozpoczęcia rekrutacji.

Asystent projektanta / projektant

Obowiązki

  • Projektowanie zbiorników, urządzeń i wykonywanie rysunków technicznych;
  • Kontakt z klientami przy uzgadnianiu dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z działem handlowym na etapie składania ofert;
  • Współpraca z działem produkcyjnym podczas wytwarzania produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria chemiczna, mechaniczne, ochrona środowiska, budownictwo);
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Praktyczna znajomość obsługi programu AutoCAD (mile widziana znajomość T-Flex);
  • Samodzielność i chęć zdobywania wiedzy technicznej;
  • Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  • Szkolenie z zakresu oferowanych przez firmę urządzeń i rozwiązań technicznych;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

Rekrutacja

Informacje

Dołącz do naszego zespołu.

Dlaczego warto pracować w ModernTank?
ModernTank to możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. Jedną z najważniejszych zasad w naszej firmie jest rodzinna atmosfera – priorytetem dla nas jest Twój komfort.
Wiemy, że pracowników trzeba doceniać nie tylko dobrym słowem – posiadamy bogaty program benefitów i wynagrodzeń.
Zadzwoń po ofertę
+48 515 500 500
Możesz również wysłać zapytanie ofertowe na:
Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, z chęcią doradzą i odpowiedzą na pytania. Sporządzane przez nich kalkulacje są bezpłatne.
Scroll to Top